Встановлення кондиціонерів

Монтаж кондиціонерів у Львові

 

Ефективність роботи системи кондиціонування на 90% залежить від правильного підбору спеціалістів. Кваліфікаційний підхід монтажників та якісний інструментарій — основні вимоги професійної установки та довготривалої роботи техніки.

✅ Встановлення / монтаж кондиціонерів

Хто встановлює?

Монтажем займаються виключно майстри, які спеціалізуються на встановленні кондиціонерів різного рівня складності як в жилих будівлях (квартирах, приватних будинках, офісних приміщеннях), так і комерційних та промислових об’єктах (торгових павільйонах, ресторанних приміщеннях, басейнах).

 

Купити і встановити кондиціонер, а також здійснити подальше його обслуговування та ремонт допоможуть фахівці нашої компанії. Послуга надається у Львові та Львівській області.

Як встановити?

Установка кондиціонера починається з етапу планування. Здійснюється виїзд спеціаліста на об’єкт для оцінки умов. Фахівець, виходячи з даних приміщення, розраховує необхідну потужність, визначає тип максимально відповідного обладнання та оптимальне місце, де розмістити установку.

Виконуємо всі етапи установки кондиціонерів будь-якого типу:

✔ розрахунок необхідної потужності обладнання;

✔ пошук місця;

✔ планування системи;

✔ підбір техніки;

✔ монтаж внутрішнього та зовнішнього блоку;

✔ підключення траси;

✔ підключення до електромережі;

✔ запуск кондиціонера в експлуатацію;

✔ обслуговування.

Скільки коштує встановити кондиціонер?

Ціна встановлення залежить від спліт-системи, потужності охолодження, площі приміщення. Для озвучення остаточної вартості менеджер оцінює всі можливі завдання робочого процесу та необхідність додаткових робіт (демонтаж металопластикових конструкцій, альпініст, монтаж через балкон, пайка магістралі тощо).

✅ Сервіс / обслуговування

Для попередження серйозного виходу зі строю, як і будь-яка техніка, система кондиціонування потребує періодичного обслуговування. Сервіс, що включає комплекс профілактичних процедур та процес діагностики полягає у систематичному або разовому огляді та аналізі функціонування всієї системи (внутрішнього та зовнішнього блоку).

 

Обслуговування кондиціонера може відбуватися з різною періодичністю — щомісяця, щокварталу, щороку. Систематична діагностика обладнання сприяє своєчасному виявленню неполадок в роботі приладу, допомагає усунути проблеми на ранній стадії та уникнути дорогого ремонту.

Сервісне обслуговування включає:

✔ огляд внутрішнього та зовнішнього блоку;

✔ перевірку кріплень;

✔ регулювання температурних режимів;

✔ експертизу електродвигунів;

✔ перевірку міжблочних комунікацій;

✔ вимірювання тиску фреону;

✔ заміну вентилятора та його електродвигуна;

✔ заміну помпи, фільтрів, плат, компресора;

✔ програмування режимів.

Чистка

В результаті експлуатації кондиціонера утворюється конденсат, який в свою чергу стає сприятливим середовищем для цвілі. Спори плісняви та неприємний запах з потоком повітря можуть розповсюджуватися в приміщенні, потрапляти в дихальні шляхи людини. І, як наслідок, викликати алергічні реакції, захворювання бронхів.

 

Пил з часом забиває фільтри, дренаж, осідає на теплообмінниках, двигуні вентилятора. Зовнішній блок також забруднюється, що призводить до втрати потужності і погіршення робочих характеристик. Регулярна чистка кондиціонера здатна надовго забезпечити чистоту техніки та ефективність її роботи.

Очисні процедури включають:

✔ очищення всіх внутрішніх та зовнішніх поверхонь;

✔ очищення дренажної системи;

✔ очищення повітряних фільтрів внутр. блока;

✔ очищення вентилятора внутр. блока;

✔ очищення теплообмінника внутр. та зовн. блоків;

 

✅ Дозаправка фреоном

Втрата газу, що охолоджує радіатор, — це закономірне явище у процесі експлуатації кондиціонера. За рік вона складає приблизно 10%, незалежно від режиму. Цей процес є звичайним та неминучим і єдиним його технічним та практичним вирішенням є періодична дозаправка, що подовжує термін функціонування охолоджувальної системи.

 

Для кожної моделі своя норма дозаправки фреоном. Вона залежить від типу установки та потужності системи.  Категорично заборонено здійснювати дозаправку техніки різними холодоагентами. Це може призвести до негативних наслідків у роботі системи.

 

ВАЖЛИВО! Заправляти кондиціонер необхідно тим холодоагентом, що вказаний в технічному паспорті обладнання. Здійснювати дозаправку, використовуючи манометричний колектор та балон з фреоном під високим тиском, може виключно фахівець даної сфери, спираючись на чіткий алгоритм дій.

 

✅ Ремонт

Ремонт кондиціонера здійснюється вузькоспрямованими фахівцями, оскільки обов’язково передбачає поглиблених знань специфіки комплектації та принцип роботи кліматичних систем. Цей процес часто складається з цілого комплексу заходів з відновлення роботи техніки й потребує використання спеціальних інструментів та обладнання.

 

Остаточна ціна ремонту залежить від масштабу ламання, складності виконаних робіт, вартості замінних деталей та визначається фахівцем на місці.

Основні види зламу:

  • кондиціонер не вмикається;
  • зовнішній блок не вмикається;
  • подача теплого повітря замість холодного;
  • обмерзання крепежів та радіатора;
  • витік води;
  • витік фреону;
  • збій програми.

 

Наша компанія пропонує послуги у сфері кондиціонування як у Львові так і за його межами, починаючи від грамотного підбору та монтажу техніки необхідної потужності й закінчуючи запуском в експлуатацію обладнання, його обслуговуванням та ремонтом. Ви можете довірити нашим професіоналам організацію комфортного мікроклімату вашого приміщення.

За цим посиланням https://profklim.com.ua/portfolio-robit Ви зможете переглянути деякі наші роботи. 

 

Підбір обладнання

Ми завжди використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка в межах Львова та за тарифом поза його межами

Монтаж та встановлення

Монтаж систем здійснюється досвідченими монтажниками

Ballu
Chigo
Cooper&Hunter
Daikin
Gree
Hisense
LG
Leberg
Midea
Mitsubishi Electric
Neoclima
Panasonic
TCL
Toshiba
Vents