Відгуки про магазин

Вікторія 28.07.2021


Звернулась в компанію з запитом встановлення кондиціонера після ремонту. Підібрали модель,оглянули попередньо і узгодили місце розташування кондиціонера з мінімалізацією пошкодження ремонту,узгодили ціну і дату. Майстри без зволікань і затримок , акуратно встановили. Дякую

Переваги: Оперативно,через тиждень після звернення

Недоліки: Мати на вибір декоративні короби,для встановлюючи з після ремонту

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо за відгук, намагаємося завжди все акуратно виконувати та швидко без жодних зволікань)

Тетяна 21.07.2021


Рекомендую користуватись послугами компанії. Встановлювала кондиціонер. Професійні, кваліфіковані працівники, враховують побажання клієнта. Працюють швидко та в терміни

Офіційна відповідь магазину:
Щиро дякуємо за такі щирі і правдиві слова! Раді були співпрацювати) Дякуємо за довіру.

Відгук з Facebook: наталия арестова 14.08.2020


Сьогодні завершили ще одну добру справу - встановлення кондиціонера в палаті одного із хірургічних відділень. Хочу подякувати Спільноті "Жінки Мироносиці" храму св. Миколая у м. Глиняни та небайдужим жителям м. Глиняни, які оплатили вартість кондиціонера та його установку (Всього в сумі 10 000гр). А також менеджеру та монтажникам фірми,яка в найкоротший термін доставила та встановила кондиціонер,та надала суттєві знижки. Тепер ще одна палата,в якій проходили лікування одні з найважчих пацієнтів госпіталю буде більш комфортною для пацієнтів.

Світлана 22.07.2020


Встановили канальний вентилятор, на два витяжних анемостати, як додаткова витяжка на кухні. Так як планувалась кухня студія з ТВ зоною і м"якими меблямию. Все було встановлено швидко і старанно. Також відреаговано на потребу і запропоновано одразу. Дякую за розуміння клієнта і оперативність!

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо за відгук!

Анжеліка 08.05.2020


Дуже вдячна за пораду вибору кондиціонера та встановлення його. Все чітко і акуратно. Переживання були, так як монтування наружного блоку було на 10 поверсі з залученням верхолазів. Я задоволена і всім рекомендую цю фірму!

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо!

Тетяна 14.04.2020


Прийшли гарні хлопці, швидко і якісно встановили кондиціонер. Вражена професійністю і майстерністю. Всім рекомендую!

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо Вам, раді були допомогти!))

Ольга 18.03.2020


Продовжу відгук). Встановили кондиціонер в зручний мені час, за собою хлопці прибрали. Рекомендую)))) гарно працює фірма і гарний колектив професіоналів

Офіційна відповідь магазину:
Дуже Вам дякуємо за чудові слова!

Ольга 18.03.2020


Замовляла кондиціонер та монтувала завдяки цій фірмі. Рекомендації по виборі кондиціонера та монтажу були змістовними. Встановили швидко і дуже якісно.

Олександр 19.02.2020


Замовляли систему вентиляції та рекуперації для гімнастичного залу. Проект та кошторисна документація була надана в день консультації. Виконання робіт було проведено в зручний для клієнта час. Чистота і порядок протягом всього робочого процесу. Дякуємо.

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо за довіру!))

Басараб Уляна 18.02.2020


Користувались послугами цієї фірми. Так як у кондиціонерах не розуміємось, порекомендували нам neoclima як на обігрів так і на охолодження. Монтування виконували швидко і навіть поприбирали за собою. Все відбувалось швидко. Дякуєм фірмі за те що літом у нас холодно а зимою тепло. Рекомендую.

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо)

Сергей 19.08.2019


Заказывал Gree Bora инверторный: договорились об установке, приехали – поставили. Всё вовремя, без каких-либо проблем. Спасибо за консультацию и установку!

Підбір обладнання

Ми завжди використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка в межах Львова та за тарифом поза його межами

Монтаж та встановлення

Монтаж систем здійснюється досвідченими монтажниками

Ballu
Chigo
Cooper&Hunter
Daikin
Gree
Hisense
LG
Leberg
Midea
Mitsubishi Electric
Neoclima
Panasonic
TCL
Toshiba
Vents