Відгуки про магазин

Вікторія 28.07.2021


Звернулась в компанію з запитом встановлення кондиціонера після ремонту. Підібрали модель,оглянули попередньо і узгодили місце розташування кондиціонера з мінімалізацією пошкодження ремонту,узгодили ціну і дату. Майстри без зволікань і затримок , акуратно встановили. Дякую

Переваги: Оперативно,через тиждень після звернення

Недоліки: Мати на вибір декоративні короби,для встановлюючи з після ремонту

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо за відгук, намагаємося завжди все акуратно виконувати та швидко без жодних зволікань)

Тетяна 21.07.2021


Рекомендую користуватись послугами компанії. Встановлювала кондиціонер. Професійні, кваліфіковані працівники, враховують побажання клієнта. Працюють швидко та в терміни

Офіційна відповідь магазину:
Щиро дякуємо за такі щирі і правдиві слова! Раді були співпрацювати) Дякуємо за довіру.

Відгук з Facebook: наталия арестова 14.08.2020


Сьогодні завершили ще одну добру справу - встановлення кондиціонера в палаті одного із хірургічних відділень. Хочу подякувати Спільноті "Жінки Мироносиці" храму св. Миколая у м. Глиняни та небайдужим жителям м. Глиняни, які оплатили вартість кондиціонера та його установку (Всього в сумі 10 000гр). А також менеджеру та монтажникам фірми,яка в найкоротший термін доставила та встановила кондиціонер,та надала суттєві знижки. Тепер ще одна палата,в якій проходили лікування одні з найважчих пацієнтів госпіталю буде більш комфортною для пацієнтів.

Світлана 22.07.2020


Встановили канальний вентилятор, на два витяжних анемостати, як додаткова витяжка на кухні. Так як планувалась кухня студія з ТВ зоною і м"якими меблямию. Все було встановлено швидко і старанно. Також відреаговано на потребу і запропоновано одразу. Дякую за розуміння клієнта і оперативність!

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо за відгук!

Анжеліка 08.05.2020


Дуже вдячна за пораду вибору кондиціонера та встановлення його. Все чітко і акуратно. Переживання були, так як монтування наружного блоку було на 10 поверсі з залученням верхолазів. Я задоволена і всім рекомендую цю фірму!

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо!

Тетяна 14.04.2020


Прийшли гарні хлопці, швидко і якісно встановили кондиціонер. Вражена професійністю і майстерністю. Всім рекомендую!

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо Вам, раді були допомогти!))

Ольга 18.03.2020


Продовжу відгук). Встановили кондиціонер в зручний мені час, за собою хлопці прибрали. Рекомендую)))) гарно працює фірма і гарний колектив професіоналів

Офіційна відповідь магазину:
Дуже Вам дякуємо за чудові слова!

Ольга 18.03.2020


Замовляла кондиціонер та монтувала завдяки цій фірмі. Рекомендації по виборі кондиціонера та монтажу були змістовними. Встановили швидко і дуже якісно.

Олександр 19.02.2020


Замовляли систему вентиляції та рекуперації для гімнастичного залу. Проект та кошторисна документація була надана в день консультації. Виконання робіт було проведено в зручний для клієнта час. Чистота і порядок протягом всього робочого процесу. Дякуємо.

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо за довіру!))

Басараб Уляна 18.02.2020


Користувались послугами цієї фірми. Так як у кондиціонерах не розуміємось, порекомендували нам neoclima як на обігрів так і на охолодження. Монтування виконували швидко і навіть поприбирали за собою. Все відбувалось швидко. Дякуєм фірмі за те що літом у нас холодно а зимою тепло. Рекомендую.

Офіційна відповідь магазину:
Дякуємо)

Сергей 19.08.2019


Заказывал Gree Bora инверторный: договорились об установке, приехали – поставили. Всё вовремя, без каких-либо проблем. Спасибо за консультацию и установку!

Підбір обладнання

Ми завжди використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка в межах Львова та за тарифом поза його межами

Монтаж та встановлення

Монтаж систем здійснюється досвідченими монтажниками

Якісне обслуговування

Прокладка траси, монтаж, заправка, чистка

Абонентське сервісне обслуговування

Обговорення деталей щодо замовлення

Ballu
Chigo
Cooper & Hunter
Daikin
Gree
Hisense
LG
Leberg
Midea
Mitsubishi Electric
Neoclima
Panasonic
TCL
Toshiba
Vents