About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Відгуки про магазин «Profklim»

Відправити свій відгук про магазин
Відгук з Facebook: наталия арестова 14 серпня 2020

Сьогодні завершили ще одну добру справу - встановлення кондиціонера в палаті одного із хірургічних відділень. Хочу подякувати Спільноті "Жінки Мироносиці" храму св. Миколая у м. Глиняни та небайдужим жителям м. Глиняни, які оплатили вартість кондиціонера та його установку (Всього в сумі 10 000гр). А також менеджеру та монтажникам фірми,яка в найкоротший термін доставила та встановила кондиціонер,та надала суттєві знижки. Тепер ще одна палата,в якій проходили лікування одні з найважчих пацієнтів госпіталю буде більш комфортною для пацієнтів.

Світлана 22 липня 2020

Встановили канальний вентилятор, на два витяжних анемостати, як додаткова витяжка на кухні. Так як планувалась кухня студія з ТВ зоною і м"якими меблямию. Все було встановлено швидко і старанно. Також відреаговано на потребу і запропоновано одразу. Дякую за розуміння клієнта і оперативність!

Офіційна відповідь магазину:

Дякуємо за відгук!

Анжеліка 8 травня 2020

Дуже вдячна за пораду вибору кондиціонера та встановлення його. Все чітко і акуратно. Переживання були, так як монтування наружного блоку було на 10 поверсі з залученням верхолазів. Я задоволена і всім рекомендую цю фірму!

Офіційна відповідь магазину:

Дякуємо!

Тетяна 14 квітня 2020

Прийшли гарні хлопці, швидко і якісно встановили кондиціонер. Вражена професійністю і майстерністю. Всім рекомендую!

Офіційна відповідь магазину:

Дякуємо Вам, раді були допомогти!))

Ольга 18 березня 2020

Продовжу відгук). Встановили кондиціонер в зручний мені час, за собою хлопці прибрали. Рекомендую)))) гарно працює фірма і гарний колектив професіоналів

Офіційна відповідь магазину:

Дуже Вам дякуємо за чудові слова!

Ольга 18 березня 2020

Замовляла кондиціонер та монтувала завдяки цій фірмі. Рекомендації по виборі кондиціонера та монтажу були змістовними. Встановили швидко і дуже якісно.

Олександр 19 лютого 2020

Замовляли систему вентиляції та рекуперації для гімнастичного залу. Проект та кошторисна документація була надана в день консультації. Виконання робіт було проведено в зручний для клієнта час. Чистота і порядок протягом всього робочого процесу. Дякуємо.

Офіційна відповідь магазину:

Дякуємо за довіру!))

Басараб Уляна 18 лютого 2020

Користувались послугами цієї фірми. Так як у кондиціонерах не розуміємось, порекомендували нам neoclima як на обігрів так і на охолодження. Монтування виконували швидко і навіть поприбирали за собою. Все відбувалось швидко. Дякуєм фірмі за те що літом у нас холодно а зимою тепло. Рекомендую.

Офіційна відповідь магазину:

Дякуємо)

Сергей 19 серпня 2019

Заказывал Gree Bora инверторный: договорились об установке, приехали – поставили. Всё вовремя, без каких-либо проблем. Спасибо за консультацию и установку!

Замовити зворотний дзвінок ×