About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Компанія Profklim започаткувала свою діяльність з 2012 року братами Мазур: Богданом і Тарасом. Основними їх цінностями є Сім’я та Свобода, тому керують справою як сімейною. Під Свободою розуміють: ведення та розвиток власної справи, прийняття рішень, побудову свого майбутнього та своїх дітей.

Ми - команда професіоналів, що обожнює свою роботу!

 


 
НАШІ ПЕРЕВАГИ

Консультація і підбір спіт-систем

Ринок кліматичного обладнання насичений, тому незнаючій людині важко зробити вибір на користь конкретного варіанту. Ми допоможемо у всіх тонкощах вибору кондиціонерів та вентиляційних систем і , ґрунтуючись на характеристиках приміщення та побажаннях замовника, запропонуємо оптимальне рішення. При необхідності спеціаліст прийде на місце для вивчення об’єкта.

Продаж кондиціонерів

У нас Ви можете придбати повністю укомплектовані спліт-системи різних виробників. Широкий асортимент дозволяє підібрати потрібний варіант під будь-які запити покупців:

 • побутові спліт-системи
 • напівпромислові спліт-системи
 • мобільні кондиціонери
 • мультизональні системи
 • центральні кондиціонери
 • компресорно-конденсаторні блоки
 • теплові насоси типу «повітря - повітря»
 • теплові завіси

Продаж вентиляційного устаткування

Підбір і продаж необхідного вентиляційного обладнання різних виробників. Широкий асортимент продукції  завдяки тісній співпраці з представництвами великих компаній постачальників і виробників вентиляційного устаткування дозволяє оперативно надавати повний спектр послуг з проектування, монтажу, продажу систем вентиляції під бажання замовника:

 • припливні установки
 • канальні вентилятори
 • відцентрові і осьові вентилятори
 • промислові вентилятори
 • автоматика для систем вентиляції
 • повітророзподільні пристрої

Проектування

Економічну доцільність проектування визначити нескладно – процедура дозволить мінімізувати ризики, пов’язані з встановленням обладнання, і завдяки цьому скоротити можливі витрати. Проектне рішення може бути підготовлене щодо однієї з систем або ж носити комплексний характер. При цьому тип об’єкта не має значення – ми працюємо з приватними будинками, квартирами, офісами, комерційними та промисловими спорудами.

Монтаж

Монтаж кондиціонерів та системи вентиляції надзвичайно важливий етап. Від якості проведених робіт залежить чи буде обладнання правильно та ефективно працювати, термін роботи та затрати на обслуговування. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці зі значним стажем роботи. Вони володіють усіма необхідними навичками для виконання робіт на об’єктах будь-якої складності. Використовуємо у своїй роботі інструменти компанії - виробника Bosh, що надає ефективні результати.

Обслуговування

Під гарантію потрапляють основні товари і послуги, які ми пропонуємо. Ми розділяємо відповідальність перед замовниками за реалізовану продукцію і надані послуги, і в разі виявлення дефектів в період дії договору ми беззастережно їх усунемо.


                                                                                        

 


Особливу увагу ми приділяємо очищенню кондиціонерів. Для цього ми обрали екологічно безпечну продукцію, яка турбується про навколишнє середовище, а головне про Ваше здоров’я та Ваших близьких. Для цього ми стали партнером проекту "Життя в стилі ECO"

Продукція, яку рекомендує проект «Життя в стилі ЕСО»  сертифікована по міжнародним стандартах якості:

 • Сертифікат організації AISE засвідчує, що компанія  є офіційним представником індустрії засобів для домогосподарства в Європі. Якщо на упаковці засобу ви бачите символ AISE, це означає, що його виробник бере участь у цій програмі, а його продукцію було оцінено з погляду економічної, соціальної та екологічної доцільності. Нагорода Design for the Environment свідчить про те, що продукція вважається найкращою у своєму класі, безпечною для здоров’я людей та довкілля 
 • Печатка «Безпечний вибір» присвоюється, коли продукція у своєму складі має безпечні компоненти, оцінені вченими управління з охорони навколишнього середовища США (EPA
 • Відзнака BIOQUEST FORMULA засвідчує, що  продукція є екологічно безпечною, протестована дерматологами, у навколишньому середовищі розкладається мікроорганізмами, продається у вигляді концентратів 
 • Сертифікат Укрметртестстандарт затверджує, що продукція відповідає вимогам законодавства та нормативним документам, що  чинні в Україні 

Джерело: iameco.com.ua

 


 
ЮРИДИЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Profklim"

79066, м. Львів, вул. Зелена, 267

Ідентифікаційний код 42083854

ІПН 420838513508

Замовити зворотний дзвінок ×