About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

ТЕКСТ ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ «profklim.com.ua»

м. Львів, Україна

Дата пропозиції 27.02.2020 року

Будь ласка, уважно ознайомтесь с текстом цього договору! Умови цього Договору публічної оферти є публічними, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх осіб (споживачів, замовників), що є Покупцями. Ця публічна оферта встановлює умови та порядок продажу (реалізації) Товару, що чітко вказаний в тексті цього Договору, та у зв’язку із таким його продажем, що пропонується в Магазинах Продавця або на Сайті Продавця http://profklim.com.ua/. Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами цього Договору, будь ласка, не оформлюйте та не підтверджуйте Замовлення! Якщо Вам не зрозуміло умови цього Договору, будь ласка, зверніться з Вашим питанням до нас за електронною адресою: profklim.shop@gmail.com.

Основна термінологія цього Договору:

«Мережа Інтернет» – всесвітня глобальна комп’ютерна мережа загального доступу

«Сайт» або «Веб-сайт» — сайт за адресою http://profklim.com.ua/, як сукупність Веб-сторінок, доступних у Мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією;

«Веб-сторінка» – інформаційний ресурс доступний в Мережі Інтернет, який можна переглянути у веб-браузері;

«Договір публічної оферти для придбання Товару» (або «цей Договір») – цей публічний договір, зразок якого розміщений на Веб-сайті http://profklim.com.ua/. Цей Договір передбачає пропозицію роздрібного продажу Товару (лише за визначенням, що вказане нижче термінологією «Товар») на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, відеороликах, за допомогою Мережі Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром, тобто укладення договорів здійснюється дистанційним способом продажу товару з можливістю отримання Товару виключно в магазинах Продавця;

«Інтернет-магазин» – сайт Продавця, створений, у тому числі для укладення договору публічної оферти для придбання Товару

«Товар» – опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік найменувань асортименту, представлений в Інтернет-магазині, за якими вказується ціна, назва і опис товару. Також товар може супроводжуватися його зображенням.

«Продавець» – компанія, що реалізує товари, представлені на Інтернет-магазині. Юридична інформація про Продавця:

Приватне Підприємство «Профклім» (скорочено – ПП «Профклім»)

Ідентифікаційний код 42083854

р/р UA 313510050000026001878833645 в ПАТ "УкрСиббанк"

МФО 351005, ІПН 420838513508

Місцезнаходження: 79066, місто Львів, вулиця Зелена, будинок 267

Адреса електронної пошти: profklim.shop@gmail.com.

«Магазин Продавця» - структурний торгівельний підрозділ Продавця на території України, який функціонує для забезпечення роздрібного та дрібнооптового продажу товарів/робіт/послуг Продавця

«Покупець (Клієнт)» – фізична особа – кінцевий споживач, який є дієздатним та правоздатним, що уклала з Продавцем цей Договір публічної оферти для придбання Товару

«Замовлення» – вибір Покупцем певного виду товару з переліку Товарів, розміщених на Сайті, для яких діє цей Договір публічної оферти для придбання Товару;

«Законодавство» – чинне законодавство України, яке може бути застосоване до правовідносин, пов'язаних з виконанням та/або які виходять з виконання описаних в цьому Договорі зобов´язань.

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити та прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, у тому числі: добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині; самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині; оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині; обробка та доставка замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

1.2. Даний Договір поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

  1. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ ТОВАРУ

2.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар опис/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.

2.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем.

2.3. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

2.4. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

2.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, зазначену Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує спосіб і дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

2.6. Очікувана дата доставки передачі Замовлення повідомляється Покупцеві менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.

  1. ЦІНА І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

3.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів і ціни доставки, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

3.2. Ціна Договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

3.3. Під замовленням Товару розуміється формування Замовлення і (або) його оплата готівкою або безготівковими коштами, в залежності від того, що настане раніше, за умови Акцепту цього Договору.

3.4. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати: - готівковий розрахунок; - безготівковий розрахунок.

3.5. Оплата товару за готівковий розрахунок здійснюється:

3.5.1. У роздрібному магазині ПП Профклім в момент здійснення Замовлення або в момент передачі Товару.

3.5.2 Шляхом передачі грошових коштів кур'єру Продавця або платіжному агенту Продавця.

3.6. Оплата товару за безготівковим розрахунком здійснюється:

3.6.1. Шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця (за умови зазначення номера Замовлення);

3.6.2. Шляхом використання електронних засобів платежу.

3.7. Оплата Послуг здійснюється в національній валюті України.

3.8. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього Договору.

3.9. Ціна Товару, що вказана на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

3.10. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця Товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися строки обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавцю реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.

  1. ПОРЯДОК ДОСТАВКИ ТОВАРУ

4.1. Доставка і повернення замовлення виконується силами Продавця або транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця, якщо інше не передбачене Договором або діючим законодавством.

4.2. Загальний термін доставки Товару складається з терміну обробки замовлення і строку доставки. Термін обробки замовлення - від одного робочого дня до трьох. Способи доставки погоджуються з менеджером. Термін поставки від 1 до 8 діб, залежно від адреси населеного пункту.

4.3. Вартість доставки 100 грн. Замовлення доставляється безкоштовно: якщо сума замовлення становить  понад 2 500 грн. та при замовленні встановлення (монтажу) кліматичної техніки (кондиціонерів / вентиляції). Вартість доставки по Львівській області становить: 10 грн. / км. Доставка кур'єром здійснюється до під'їзду покупця за графіком: понеділок-п'ятниця: з 10-00 до 18-00. Подробиці уточнюйте у менеджерів.

4.4. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, якщо вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

4.5. При отриманні товару Покупець має впевнитися в його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення недоліків/пошкоджень, нестачі – зафіксувати їх в акті, який разом із покупцем повинна підписати особа, що безпосередньо здійснює доставку. Протягом 1 (одного) дня з моменту отримання Товару, Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки (пошкодження/неповну комплектацію) та домовитися про заміну Товару. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь яких пошкоджень та недоліків.

       5. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

5.1. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений Продавцем. Покупець має право на обмін Товару з урахуванням положень законодавства про підстави і перелік Товарів, які не підлягають обміну (поверненню).

5.2. У разі наявності недоліків, Покупець зобов'язаний зафіксувати його в складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і особою, яка здійснила доставку Товару або Продавцем. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки і домовитися про заміну Товару.

5.3. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, Покупець підтверджує отримання Товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності.

      6. ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ТОВАРУ. ВИМОГИ ПОКУПЦЯ, ПОВ'ЯЗАНІ З НЕДОЛІКАМИ ТОВАРІВ

6.1. Продавець несе відповідальність за недоліки, виявлені в Товарі протягом гарантійних термінів.

6.2. Гарантійні строки на Товари визначаються Продавцем (виробником) і обчислюються з моменту передачі Товару Покупця, якщо інший порядок обчислення гарантійних строків не встановлено Продавцем (виробником).

6.3. На Товари, на які Продавцем (виробниками) гарантійні терміни не встановлено, Продавець встановлює гарантійний термін в 14 (чотирнадцять) днів, не рахуючи дня продажу.

6.4. Гарантійним обслуговуванням є безкоштовне усунення недоліків Товару, що виникли з вини виробника, за умови дотримання правил зберігання, транспортування та експлуатації, що встановлюються виробником.

6.5. Для підтвердження права на гарантійний ремонт і обслуговування придбаного товару Покупець зобов'язаний пред'явити гарантійний талон. Без пред'явлення заповненого талона претензії не приймаються.

6.6. Безкоштовний гарантійний ремонт здійснюється тільки в тому випадку, якщо Товар буде визнано несправним через заводський дефект, і тільки протягом терміну, зазначеного в гарантійному талоні.

6.7. Гарантійні зобов'язання анулюються в наступних випадках:

- Пошкоджено будь-які захисні знаки фірми - виробника.

- Серійні номери на виробах або їх маркування не відповідають відомостям, зазначеним в гарантійному талоні.

- Виріб піддавався ремонту не уповноваженими особами з порушенням вимог виробника і норм техніки безпеки.

- Дефекти викликані змінами внаслідок застосування товару з метою, що не відповідає встановленій сфері застосування даного Товару, зазначеної в керівництві по експлуатації.

- Товар пошкоджено або вийшов із ладу у зв'язку з порушенням правил і умов установки, підключення, адаптації під місцеві технічні умови Покупця, експлуатації, зберігання і транспортування.

- Товар пошкоджено внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових чинників та інших ситуацій, що не залежать від Продавця.

- Товар має виражені механічні або електричні пошкодження.

- Виникло пошкодження, викликане потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах або тварин.

- Дефекти викликані використанням витратних матеріалів, які не відповідають вимогам експлуатації.

- Виникли пошкодження, викликані використанням нестандартних запчастин, недотриманням термінів технічного і профілактичного обслуговування.

6.8. Вимоги, заявлені Покупцями після закінчення гарантійних термінів, розглядаються Продавцем в порядку, встановленому законодавством.

    7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

7.1. Продавець зобов'язаний: виконувати умови цього Договору; виконувати замовлення Покупця у разі здійснення оплати від останнього; передати Покупцеві Товар у відповідності з обраним зразком в Інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору, перевірити якісні і кількісні характеристики товару під час його упаковки на складі Продавця.

7.2. Продавець має право: в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

7.3. Покупець зобов'язаний: своєчасно оплатити і отримати Замовлення на умовах цього Договору.

7.4. Покупець має право: оформити замовлення в Інтернет-магазині; вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

    8. ТЕРМІН ДІЇ ДАНОГО ДОГОВОРУ

8.1. Цей договір набирає чинності з дня оформлення замовлення в інтернет-магазині «Profklim» і діє до виконання всіх умов договору.

    9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1. Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.

9.2. Продавець не несе відповідальності за:

змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно за різної колірної передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення;

за затримки та перебої в наданні Послуг (обробки замовлення і доставку товару), які відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою його контролю;

за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

9.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном перебувала інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи засадам моральності.

9.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно перешкоджають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і відвернути розумними способами.

9.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

    10. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

10.1. Політика конфіденційності опублікована в інтерне-магазині за адресою: https://profklim.com.ua/politika-konfidenciinosti.

    11. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ПЛАТЕЖІВ

11.1. Покупці мають можливість звернутися до Продавця з метою повернення коштів через електронну пошту profklim.shop@gmail.com. Рішення про відмову / повернення сплачених коштів приймається виключно Продавцем в односторонньому порядку.

11.2. Сума повернення  виплачується на банківські реквізити, зазначені користувачем – 100% від суми, яка підлягає поверненню;

11.3. Після звернення Покупця із запитом про повернення суми оплати Товару, йому необхідно надати документи:

  • Заява в довільній формі з проханням про повернення платежу згідно оплаченого рахунку №________ від ___.___.20__ р в розмірі ____ грн. (заява повинна бути написана від руки, з підписом і датою).
    В заяві необхідно вказати номер рахунку картки, з якої здійснювалась оплата (на іншу картку гроші не повертаються), і на який буде здійснене повернення сплаченої суми. Також необхідно вказати реквізити банку, в якому здійснювалась оплата, а саме: код ЄДРПОУ, МФО і розрахунковий рахунок банку.
  • Копія 1-ї та 2-ї сторінки паспорту Покупця, який здійснював оплату і сторінку з реєстрацією. Копії мають бути затверджені підписом власника, датою і прописаною фразою «згідно оригіналу».
  • Оригінал квитанції про оплату: оригінал чека про оплату (при оплаті через касу банку) / оригінал платіжного доручення / банківська виписка з мокрою печаткою

Скан-копії вище зазначених документів (в електронному варіанті) потрібно надіслати на електронную адресу: profklim.shop@gmail.com

Оригінали вище зазначених документів потрібно надіслати на поштову адресу: вул. Зелена, 267, Львів, 79066, Україна.

Після отримання повного та коректного пакету документів (оригіналів), гроші будуть повернуті на рахунок Покупця, з якого здійснювалась оплата.

    12. ДОДАТКОВІ УМОВИ

12.1. Інтернет-магазин і надані сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

12.2. До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.

12.3. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. У разі недосягнення згоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

12.4. Продавець вважається таким, що виконав свій обов'язок за договором купівлі-продажу, а Покупець набуває право власності на Товар з моменту фактичного вручення Товару, що засвідчується видатковою накладною / актом прийому-передачі виконаних робіт.

12.5. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

12.6. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.

Замовити зворотний дзвінок ×