About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Вентиляція в басейні

18 лютого 2020

вентиляція басейну

Надлишкова вологість - звичайна історія для басейнів, адже з поверхні води випаровується до 200 мл. на годину. Якщо нічого не робити, наслідком будуть запітнілі вікна, грибок і пліснява на стінах, неприємний запах, дискомфорт для відвідувачів.

Це питання можна вирішити встановивши припливну або припливно-витяжну вентиляційну систему, яка допомагає видалити надлишок вологи і запах хлорки, забезпечити приплив свіжого повітря в приміщення і підтримувати температурний режим завдяки функції підігріву. Баланс температур робить приміщення комфортним: повітря на 1-2 градуси тепліше води, температура якої становить 25-27 градусів.

Корисні опції вентиляційної системи для басейну

Крім завдань, які вирішують вентиляційні установки, є додаткові функції, які можуть бути корисні в тих чи інших умовах роботи басейну. Наприклад, якщо він функціонує цілий рік, вам може бути цікава опція регулювання подачі зовнішнього повітря . Влітку його може надходити величезна кількість, а ось взимку потрібно знизити подачу до необхідного мінімуму.

Опція сплячого режиму допоможе економити електроенергію в той час, коли басейн закритий, причому включати її можна навіть за таймером.

Функція автоматичної корекції температури повітря відповідно до температури води дозволяє добитися ідеального мікроклімату. Відвідувачі не мерзнутимуть по дорозі з басейну до душу. Також різниця температур впливає на кількість води, що випаровується.

Професійний розрахунок, монтаж

✓  В нас Ви отримаєте професійний підбір систем вентиляції для басейну будь-якого розміру і складності. Враховуємо всі побажання замовників, монтуємо обладнання так, щоб зберегти естетичність і корисну площу простору, в той же час забезпечивши зручний доступ до нього для настройки та обслуговування. У Львові доставляємо обладнання безкоштовно.

✓  Надаємо гарантію виробника на обладнання і гарантію на монтаж.

✓  Розробляємо індивідуальні знижки для кожного клієнта.

 

Автор: Любов Мазур

Замовити зворотний дзвінок ×