About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Поради по використанню очищувача повітря

23 березня 2020

Де встановити очищувач повітря?

Існує думка, що якщо купити очищувач повітря високої потужності, то чисте повітря можна забезпечити відразу у всій квартирі (на 3-4 кімнати). На жаль, це не так. Прилад буде чистити повітря тільки в тому приміщенні, де він встановлений. Тому заздалегідь визначте ту кімнату, в якій Ви хотіли б встановити апарат.

Результат пошуку зображень за запитом очищувач повітря кімната фото

Думка експертів

Більшість фахівців рекомендують встановлювати апарат в спальні де спить людина, заради якої ви придбали даний прилад - той, хто страждає на алергію, астму або дитина, для якої прилад порадив купити педіатр. Ця рекомендація зумовлена двома міркуваннями:

1 - в спальні людина проводить найбільше часу

2 - під час сну організм найбільш чутливий до різних роду вірусів, бактерій та інших забруднювачів

Крім того, переносити прилад з одного приміщення в інше не варто , так як приладу потрібен певний час, щоб встановити сприятливий антиалергенний фон і успішно його підтримувати в подальшому.

В яке місце в кімнаті встановити очищувач?

Отже, вибравши приміщення, постає друге питання, в якому конкретному місці встановити апарат? Завдання очищувача - проганяти повітря через систему фільтрів, тому він повинен стояти на відкритому місці, там, де забезпечується найкраща циркуляція повітря. Можна поставити очищувач на підлогу, але виключити доступ до приладу для дітей, на стіл, на тумбу. Варто також врахувати, що більшість очищувачів видають деякий шум, тому не варто ставити апарат безпосередньо біля ліжка.

Крім того очищувач не рекомендується ставити біля нагрівальних приладів, так як перегрів може привести до несправності приладу. Також очищувач не рекомендується ставити на підвіконня.

Крім даних рекомендацій, існує також безліч вимог до безпечної експлуатації, всі вимоги можна знайти в інструкції до апарату.

Результат пошуку зображень за запитом очищувач повітря панасонік кімната фото

Як обслуговувати очищувач повітря?

Забруднені фільтри очищувача різко знижують ефективність роботи приладу. Тому всі фільтри необхідно вчасно чистити. А ті, які підлягають заміні, міняти. (в очищувачах Panasonic термін експлуатації фільтра складає 10 років!). Забруднений фільтр в очищувачі сам є джерелом небезпечних забруднень. Періодичність заміни або чищення фільтра вказана в інструкції або в технічній специфікації. Крім того, деякі виробники встановлюють спеціальні датчики, які сигналізують про необхідність заміни або чищення фільтра. У деяких моделях доступний режим самоочищення фільтра, як правило, це попередній антипиловим фільтр. В інших апаратах даний фільтр чиститься за допомогою щітки або пилососа. Фільтри HEPA, вугільний необхідно міняти, періодичність заміни вказує виробник. Зволожуючий фільтр, як правило, розрахований на один сезон експлуатації і залежить від інтенсивності використання.

Щоб купити очищувач повітря у Львові, звертайтеся до наших менеджерів. Бажаємо Вам міцного здоров’я!

Замовити зворотний дзвінок ×