About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Побутові кондиціонери Gree

19 серпня 2019

Гігант світової кондиціонерної промисловості, компанія GREE, починалася з невеликого виробництва всього лише 47 тис. віконних кондиціонерів в рік. Сьогодні під маркою GREE виходить більше 3 млн. одиниць найрізноманітнішого обладнання - від спліт-систем до промислових кондиціонерів різного типу.

Основні виробничі потужності GREE знаходяться в Китаї - заводи GREE вважаються одними з найбільших в Азії. На сьогоднішній день компанія володіє трьома заводами в Китаї, постійно розширюючи номенклатурні ряди устаткування, що випускається. Зараз закінчується будівництво нових виробничих площ, і, за офіційною заявою керівництва компанії, щорічний випуск продукції тільки під власною маркою досягне в цьому році 4 млн. одиниць.

Говорячи про виробництво GREE , необхідно відзначити, що ця компанія - єдиний виробник в Китаї, який спеціалізується тільки на випуску кондиціонерів. Такий підхід дозволяє зосередити всі організаційні і технологічні зусилля в одному напрямку.

GREE веде велику дослідницьку роботу за власними розробками в області кліматичної техніки. Майже всі вузли компанія виробляє сама - від електроніки до теплообмінників. Сьогодні тільки в конструкторських і науково-дослідних відділах компанії працюють більше 600 співробітників - жоден завод в Китаї розпорядженні таку кількість висококваліфікованих фахівців.

Купити побутові кондиціонери Gree у Львові, що створені для роботи в приватних будинках та квартирах, магазинах й торгових кіосках, малих і великих офісах – тобто на об'єктах, для яких буде номінальною потужність охолодження 2-12 кВт. Всі моделі кондиціонерів GREE представлені по типу спліт-систем. Багато з них мають функцію прискореної роботи (Turbo), плазмовий іонізатор і систему зниження шуму.

 

Автор: Любов Мазур


Замовити зворотний дзвінок ×