About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Корисний чи шкідливий кондиціонер для дітей?

28 січня 2020

Купити кондиціонер для дитячої кімнати - непросте рішення для багатьох батьків. Одні з раннього дитинства привчають дитину до кондиціонера, інші переконані, що кондиціонер сушить повітря, і у малюка пересихає слизова оболонка. Треті після невдалого досвіду бояться, що дитя постійно застуджуватиметься. Лікарі запевняють: за умови високої якості кондиціонера, правильно вибраного режиму його роботи і розумного використання, він не принесе жодної шкоди, а навпаки, буде корисний.

Високоякісні моделі кондиціонерів можуть фільтрувати пил, шкідливі мікроорганізми, знищують хвороботворні мікроби, віруси, алергени. Але що робити родині, що проживає в мегаполісі, а з балкона відкривається вигляд на автомагістраль? Сучасний кондиціонер насичує повітря киснем і негативно зарядженими іонами. Не забувайте щороку викликати спеціалістів, щоб почистити кондиціонер та вмикайте іонізацію, якщо Ваш пристрій підтримує таку функцію.

Кондиціонер не зашкодить, якщо дотримуватися правил його експлуатації. Слід уникати прямого доступу дитини до приладу. Потік повітря, що видувається з приладу не має бути направлений на місце відпочинку. Буде ще краще, якщо він буде висіти в іншому кінці кімнати. Комфортну температуру в дитячій кімнаті теж можна налаштувати за допомогою кондиціонера. Наші спеціалісти допоможуть Вам вибрати кондиціонер у Львові: м. Львів, вул. Зелена, 267.

 

Автор: Любов Мазур

Замовити зворотний дзвінок ×