About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Кондиціонери інверторного типу: плюси та мінуси

15 серпня 2019

Кондиціонери інверторного типу: плюси та мінуси

Інверторний кондиціонер схема

При виборі кондиціонера, покупці часто замислюються: чи варто віддати перевагу звичайному кондиціонеру чи все ж купити дорожчий кондиціонер інверторного типу. Ми розглянемо плюси і мінуси спліт-системи, щоб відповісти на нагальне питання: чи варто купувати побутовий кондиціонер?

Принцип роботи інверторного кондиціонера

Для початку, розберемося як працює побутовий кондиціонер. Це прилад побутової техніки, оснащений "інвертором" - перетворювачем струму, який постійний струм переводить в змінний і навпаки. Тобто кондиціонер може автоматично регулювати напругу і частоту роботи. Що це означає для користувача?

Інвертор допомагає плавно перемикати потужність кондиціонера, щоб домогтися більш рівномірного розподілу холодного повітря в приміщенні і підтримувати температуру на заданому рівні.

Мікрочіп, вбудований в кондиціонер, постійно аналізує температуру в кімнаті і випускає холодне повітря тільки тоді, коли це дійсно потрібно.

Відмінності інверторного кондиціонера від звичайного

Головним чином, побутовий кондиціонер відрізняється від звичайного автоматизацією підтримки мікроклімату в кімнаті. Звичайний кондиціонер має тільки два режими - "увімкнути" та "вимкнути". Відповідно, після включення він працює на повну потужність до охолодження температури в кімнаті до заданого рівня, а потім відключається. Коли температура в приміщенні підвищується, звичайний кондиціонер знову включається.  

Інверторний кондиціонер ж підтримує рівень охолодження в приміщенні постійно. Він не відключається, а змінює рівень потужності, таким чином підтримуючи комфортну прохолоду протягом усього дня.

Плюси інверторного кондиціонера

Завдяки сучасній технології збору інформації про мікроклімат в приміщенні, інверторні спліт-системи мають ряд важливих переваг.

  • Плавне регулювання температури. Такий кондиціонер не випускає занадто холодне повітря для швидкого охолодження, що збільшує рівень комфорту і знижує ризик захворіти від різких перепадів температур.
  • Економія електроенергії. Кондиціонер може працювати на низькій потужності, таким чином економлячи електроенергію.
  • Відсутність шуму.
  • Більший термін служби, завдяки відсутності перевантажень при включенні і виключенні.  
  • Робота на обігрів.

Недоліки інверторних спліт-систем

Недолік у інверторних кондиціонерів один - їх більш висока вартість, в порівнянні зі звичайними кондиціонерами. Найчастіше, це і стає головною причиною, по якій покупці віддають перевагу звичайним кондиціонерам.

Однак, варто зазначити, що завдяки сучасній електроніці, інверторні кондиціонери дозволяють економити електроенергію. Також, вони служать довше, адже основний знос компресора відбувається під час запуску кондиціонера - а інверторний прилад, на відміну від звичайного, не відключається, а працює постійно, тільки змінюючи потужність. Крім того, це ще й дозволяє уникнути обмерзання вентилятора зовнішнього блоку при роботі на обігрів.

Який кондиціонер варто вибрати?

Остаточний вибір залежить від бюджету і запитів покупця. Якщо важливий комфорт і довгострокова служба, варто не економити на кондиціонері і купити інверторну спліт-систему. Особливо це стосується спалень, дитячих, інших житлових приміщень, де постійно знаходяться люди. Якщо ж прилад підбирають під господарське, складське приміщення, цілком можна обійтися звичайним кондиціонером.

Купити кондиціонер інверторного типу у Львові з монтажем та безкоштовною доставкою можна на нашому сайті або завітавши до офісу: м. Львів, вул. Зелена, 267.

 

Автор: Любов Мазур


Замовити зворотний дзвінок ×