About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

 

Блог

Поради по використанню очищувача повітря
23 березня 2020

Після вибору вподобаної моделі очищувача повітря постає питання про те, як правильно використовувати пристрій, як і коли чистити фільтри, коли міняти і як правильно обслуговувати апарат. Також важливим є питання куди встановити апарат для забезпечення найбільшої ефективності очищення.

Перший у світі побутовий кондиціонер
16 березня 2020

Сьогодні кондиціонером в будинку нікого не здивувати. Та був час, коли цей пристрій розцінювалося просто як щось фантастичне. Найперший кондиціонер з'явився на початку минулого століття.

Все про мобільний (переносний) кондиціонер
5 березня 2020

Мобільні кондиціонери - це особливий вид кліматичної техніки. Відмінний варіант кондиціонування повітря на дачі або в орендованому житловому / робочому приміщенні. Читайте детальніше в статті...

Вентиляція в басейні
18 лютого 2020

Надлишкова вологість - звичайна історія для басейнів, адже з поверхні води випаровується до 200 мл. на годину. Якщо нічого не робити, наслідком будуть запітнілі вікна, грибок і пліснява на стінах, неприємний запах, дискомфорт для відвідувачів.

Як включити кондиціонер на функцію "Обігрів" або "Тепло"?
11 лютого 2020

У багатьох людей в період настання перших холодів виникає проблема з тим, як включити кондиціонер на обігрів. Ми зібрали основні варіанти як це можна зробити. 

Корисний чи шкідливий кондиціонер для дітей?
28 січня 2020

Чим тепліше стає на вулиці, тим більше ми вмикаємо кондиціонер, адже жити в умовах спеки без датої техніки дійсно важко. Та й у зимку кондиціонер буде корисним — моделі з функцією обігріву здатні підтримувати цілком комфортну температуру в кімнатах. Але саме влітку, коли спека виснажує всіх — і дорослих, і дітей, і навіть домашніх улюбленців, а прохолода, яку дарує нам кліматична техніка, перетворюється на саму бажану цінність.

Що таке інвертор?
17 грудня 2019

Все більше людей віддіють перевагу саме інверторному кондиціонеру. Чому? Які його переваги? Детально в статті...

Замовити зворотний дзвінок ×