About Us
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Можливо, ви раніше вже чули про ErP директиву Європейського Союзу. Абревіатура розшифровується як Energy related Products. Директива включає в себе ряд енергетичних вимог, що націлені на досягнення програми «20-20-20» до 2020 року: зменшення споживання первинних енергоносіїв на 20%, збільшення виробництва енергії з поновлюваних джерел на 20% і скорочення викидів вуглекислого газу на 20%.

Широковідомий приклад дії ErP директиви, яким послідувала і наша країна - це скорочення використання ламп розжарювання і заміна їх люмінісцентними лампами і світлодіодними джерелами світла.

ErP директива запобігає поширенню на території Євросоюзу електричне обладнання, яке не відповідає встановленим рівням енергоефективності. Пристрої, які відповідають вимогам стандарту, отримують пропуск на європейський ринок - «СЕ» - маркування. Якщо параметри приладу значно перевершують пороговий рівень, грамотно організовано його виробництво (з точки зору екологічності) і передбачено ефективну утилізацію відходів після закінчення терміну служби, то виріб позначається «екологічним знаком якості».

Різновид електротехнічних приладів, які підпадають під дію цієї директиви, постійно збільшується. З 1 січня 2013 року в Євросоюзі вступив в силу блок вимог, що відносяться до систем кондиціонування повітря з холодопродуктивністю до 12 кВт (або теплопродуктивністю до 12 кВт, якщо виріб має режим нагріву повітря).

Нові характеристики енергоефективності: SEER і SCOP

Раніше виробники користувалися коефіцієнтами енергоефективності EER і COP. Для того, щоб їх виміряти були стандартизовані значення температури навколишнього середовища: + 35ºС - в режимі охолодження і + 7ºС - для режиму обігріву, а заміри проводилися при максимальній потужності системи. Такий метод мав декілька недоліків: визначені температурні точки не відображають справжніх умов використання систем в Європі; не було помітно значних переваг приладів з інверторним компресором, тому часто недооцінювалися покупцями.

Для удосконалення методу вимірювання ефективності було прийнято рішення проводити вимірювання при 4 різних температурах зовнішнього повітря. Для режиму обігріву береться до уваги зона клімату, в якій буде використовуватися обладнання. Задля цього введено 3 зони: тепла, середня і холодна. Плюс зважається підвищення ефективності приладу з інверторним компресором при роботі з частковим навантаженням.

 Новий стікер-показник енергоефективності

Новий стікер введений в експлуатацію в Європі з 1 січня 2013 р. Він дає користувачам інформацію в для об'єктивного порівняння енергетичних і шумових характеристик приладів. Замість коефіцієнтів EER і COP на оновленому стікері виробник показує сезонні значення енергетичної ефективності: SEER і SCOP, точніше відображають справжню картину використання кліматичного обладнання протягом року в умовах європейського клімату.

Переходьте в каталог та обирайте кондиціонер з високими показниками енергоефективностідля своєї безпеки та безпеки всієї планети!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Замовити зворотний дзвінок ×